bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2021
  • wyświetleń: 1306

Rusza konkurs "W Góry!". Do zdobycia nagrody rzeczowe

Do 11 października br. można wziąć udział w konkursie turystyczno-rekreacyjnym "W Góry!", który odbywa się w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki 2021.

Rusza konkurs "W Góry!". Do zdobycia nagrody rzeczowe
Rusza konkurs "W Góry!". Do zdobycia nagrody rzeczowe · fot. UM Bielsko-Biała


Konkurs polega na tym, że jego uczestnik powinien zdobyć co najmniej trzy z sześciu proponowanych szczytów górskich w terminie od 25 września do 11 października. Te szczyty to Kozia Góra, Szyndzielnia, Magurka Wilkowicka, Chrobacza Łąka, Błatnia i Klimczok. Inicjatywa przeznaczona jest dla Szkolnych Kół i Klubów Turystycznych, innych grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Zdobycie każdego szczytu należy udokumentować pieczątką schroniska przybitą na formularzu dostępnym pod linkiem bielsko-biala.pl/konkurs-w-gory. Wszystkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Wydziale Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej pod nr tel. 33 4971564.

Rusza konkurs "W Góry!". Do zdobycia nagrody rzeczowe
Rusza konkurs "W Góry!". Do zdobycia nagrody rzeczowe · fot. UM Bielsko-Biała


Pierwszych stu uczestników, którzy dostarczą lub wyślą pocztą wypełniony formularz do Wydziału Edukacji i Sportu, który mieści się przy ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32, 43-300 Bielsko-Biała pok. 213, otrzyma nagrody rzeczowe. Wypełnione formularze należy składać do 15 października br. Dla zdobywców wszystkich szczytów górskich przewidziane są nagrody dodatkowe.

Odpowiedzialność za osoby biorące udział w konkursie ponoszą uczestnicy lub opiekunowie grup. Uczestnicy konkursu ubezpieczają się we własnym zakresie.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.