bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 665

Trzecia edycja maratonu kodowania w Bielsku-Białej

W ramach festiwalu BBDays4.IT, który odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 6-12 września zaplanowano maraton kodowania. To będzie już trzeci taki maraton.

Najlepszy sprzęt dla programisty - parametry
Trzecia edycja maratonu kodowania w Bielsku-Białej


Industrial Hackathon, realizowany w ramach projektu InduCCI, ma na celu połączenie branży kreatywnej - jaką niewątpliwie jest sektor IT - z przemysłem tradycyjnym, budując jego potencjał w czasach cyfrowej transformacji. W tym roku wydarzenie będzie mieć charakter stacjonarny - zespoły będą pracować nad projektem przez 24 godziny od 17.00 11 września 2021 do 17.00 12 września 2021.Hackathon odbywać się będzie w budynku L Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej przy ul. Willowej 2. Co ważne, temat Hackathonu pozostanie tajemnicą aż do jego rozpoczęcia.

Organizatorzy podkreślają korzyści udziału w Industrial Hackathonie, a wśród nich wskazują na niepowtarzalną szansa sprawdzenia swoich umiejętności programowania, ćwiczenie pracy zespołowej i kontakt z ludźmi, których pomysły i doświadczenie mogą być inspiracją.
Dla zespołów, które staną na podium konkursu, przewidziano atrakcyjne nagrody!

Zachęcamy do zapisów, a oto wszystkie potrzebne linki do poznania imprezy bliżej i do rejestracji:

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.