bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1384

Ul. 11 Listopada: Na początku 2021 roku koniec rozkopów

Początek przyszłego roku powinien być końcem rozkopów na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Cechowej w Bielsku-Białej. Od dłuższego czasu w tym miejscu trwały dwie spore inwestycje prowadzone przez Przedsiębiorstwo Komunalne Therma sp. z o.o. i Aqua Bielsko-Biała.

Ul. 11 Listopada: Na początku 2021 roku koniec rozkopów
Ul. 11 Listopada: Na początku 2021 roku koniec rozkopów · fot. UM Bielsko-Biała


Aqua zakończyła już swoje prace i teraz doprowadza miejsce inwestycji do stanu pierwotnego. Jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, stanie się to do końca tego roku. Spółka od kilku miesięcy prowadziła wzdłuż ulicy Cechowej renowację wodociągu, a na skrzyżowaniu z 11 Listopada przebudowała węzeł wodociągowy.

Natomiast Therma do końca roku wykona na wspomnianym skrzyżowaniu prace technologiczne, teren będzie zasypany, a od początku roku zaczną się prace odtworzeniowe polegające na ułożeniu kostki - wszystko również zależy od pogody. Inwestycja spółki to budowa sieci ciepłowniczej do budynków przy ulicach Barlickiego i 11 Listopada. Jej koszt wyniósł około miliona złotych.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.